Bluzka nietoperz dla kogo

Dzisiejszy rynek przesycony jest wszelkiego rodzaju ubraniami, dlatego też wiele ludzie nie wie, w czym wyglądaliby dobrze. Obecnie na topie jest wiele trendów, czasem całkowicie się wykluczających, ale nie wszystko co modne musi pasować każdemu. Jedni lubią dopasowane spodnie i bluzki, inni wolą obszerną odzież. Ostatnimi czasy coraz to większą popularnością cieszą się bluzki nietoperz, które potrafią pasować do każdego typu sylwetki. Kto będzie się czuć najlepiej w takich ubraniach?

Bluzka nietoperz dla osób z nadprogramowymi kilogramami

Bluzki w stylu nietoperz będą świetnie sprawdzać się u osób, które mają nieco zbędnego ciałka, które chcą zakamuflować. Dzięki temu, że takie ubranie jest nieco obszerniejsze i luźniejsze, nie będą spod niego wystawać przeróżnego rodzaju fałdki. Taka bluzka nie będzie ich też pod materiałem odznaczać. Osoby o nieco obfitszych kształtach będą więc się w bluzkach typu nietoperz czuć naprawdę dobrze i swobodnie, co przecież jest niezwykle istotne.

Jednak nie tylko osoby z nadwagą mogą cieszyć się bluzkami nietoperzami. Także osoby szczupłe, wręcz filigranowe będą wyglądać dobrze w takim ubraniu. Wiele osób wybiera takiego rodzaju ciuchy nie po to, by ukryć swoje kompleksy, ale po to, aby wyglądać uroczo i delikatnie. Zwłaszcza wtedy, gdy bluzka nietoperz ma delikatne i dziewczęce nadruki na sobie.

Do czego nosić bluzki nietoperz?

Jak już zostało powiedziane, bluzki nietoperz mogą być noszone w zasadzie przez wszystkie kobiety, zarówno te nieco przy kości, jak też i te szczupłe. W obydwu przypadkach takie ubranie prezentować się będzie naprawdę bardzo atrakcyjnie. Z czym jednak warto jest łączyć takiego rodzaju bluzki? Przede wszystkim dobrze prezentować się będzie dopasowany dół – spodnie rurki, czy też dopasowane spódnice.

Latem bluzki typu nietoperz będą idealnie pasować do krótkich spodenek. Dzięki niej nogi będą wyglądały na zgrabniejsze i bardziej atrakcyjne. Oprócz tego, dobrym pomysłem są też przylegające do ciała legginsy. Zdecydowanie warto jest właśnie z takim dołem łączyć taką bluzkę.

Co jeszcze warto jest wiedzieć o bluzkach typu nietoperz

Bluzka z ciekawymi rękawami ze sklepu internetowego Tiempo

Przede wszystkim warto jest wiedzieć o bluzkach typu nietoperz to, że nie są one oversize. Mimo wszystko ściągają się one u dołu, dzięki czemu człowiek się w nich nie topi. Są nieco bardziej eleganckie od rozwiązań typowo oversize – i przede wszystkim dobrze wyglądają także na paniach nieco dojrzalszych, które nie ubierają się już jak młode kobiety czy nastolatki.

Wiele osób kojarzy właśnie tego typu ubrania z osobami w pewnym, nieco już dojrzalszym wieku. Jednak ubrania te nie są przeznaczone wyłącznie dla pań nieco starszych, mogą je też nosić młode kobiety a nawet nastolatki. Tak naprawdę wszystko zależy od tego z jakiego materiału jest zrobiona bluzka i czy ma jakieś kolorowe nadruki, czy też jest jednolita. Kolory stonowane co prawdą będą bardziej pasować nieco starszym użytkowniczkom, ale jasne, jaskrawe wręcz kolory aż się proszą, by założyła je właśnie nastolatka!

Bluzki nietoperze dla każdego

Jak już wiadomo, bluzka typu nietoperz sprawdzi się w zasadzie u każdej kobiety – zarówno tej, która ma pewne problemy z wagą, jak też i tej, która jest szczupła. Bluzki nietoperze z pewnością spodobają się zarówno osobom starszym, jak też i tym zupełnie młodym, chodzącym jeszcze do szkoły.

Bluzki typu nietoperz najlepiej jest łączyć z przylegającym dołem takim, jak jeansy, czy legginsy. Także spódnice świetnie sprawdzą się jako dół do takiej bluzki. W lato można także zakładać krótkie spodenki. Ze względu na to, że bluzka nietoperz jest obszerniejsza, to nogi będą dzięki temu wyglądać na zdecydowanie szczuplejsze.

Można zatem bez problemu wyglądać zarówno modnie, jak też i czuć się w pełni swobodnie, w każdym wieku, posiadając dowolną figurę. Moda wcale nie musi być zarezerwowana wyłącznie dla osób szczupłych, w wielu przypadkach także osoby o nieco większej tuszy będą czuć się świetnie w modnych ubraniach!