Garnitur na wyjątkową okazję? Postaw na garnitur szyty na miarę

Kiedy wyglądasz świetnie, czujesz się świetnie. Posiadanie idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb garnituru szytego na miarę może realnie podnieść Twoją pewność siebie i poprawić Twoje samopoczucie. Od tkanin, poprzez wzór i krój, aż po rozmiar – garnitur na zamówienie jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Z tego powodu to najlepszy wybór na wyjątkowe okazje!

Garnitur szyty na miarę jest idealnie dopasowany do Twojej sylwetki

Niezależnie od tego czy chodzi o ślub, wyjątkową okazję, rozmowę o pracę, czy po prostu o to, że chcemy się dobrze czuć w tym, co nosimy, to garnitur na miarę idealnie się sprawdzi. Nie ma nic bardziej komfortowego niż zakładanie ubrań, które idealnie na nas leżą. Kiedy kupujemy garnitur od krawca nie otrzymamy po prostu gotowego fasonu. Całe ubranie jest od podstaw zaprojektowane i uszyte pod wymiary, które na samym początku weźmie specjalista. Dzięki temu w każdej sytuacji garnitur leży na nas nieskazitelnie.
To szczególnie ważne właśnie w przypadku garnituru. Często zdarza się, że ktoś ma szersze barki i marynarka ze sprzedawanego seryjnie garnituru musi być rozmiar większa niż spodnie. Nieraz można znaleźć się w sytuacji, gdzie sprzedawca nie pozwala dokompletować zestawu i spodnie są za długie, a marynarka na styk. Często można na ulicy obserwować mężczyzn, którzy mają zbyt krótkie rękawy czy nogawki, lub na odwrót – za długie. Dobry garnitur wyeksponuje wszystkie nasze zalety i ukryje wady, jednak źle dobrany może nas wręcz skrzywdzić.

mężczyzna i krawiec

Garnitur na wyjątkowe okazje musi być w Twoim stylu

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś odważnego i kolorowego, wzorzystego czy tradycyjnego, u krawca to Ty podejmujesz wszystkie decyzje. Możesz mieć wpływ na to, co będziesz nosić. Nigdy nie mamy tego komfortu w regularnym sklepie. Często wręcz jesteśmy ograniczeni poprzez dostępne rozmiary. U krawca mamy pełen wybór – od koloru czy fasonu, po rodzaj klap i guzików. Zaglądając do szafy zawsze wolimy się ubrać w coś, co naprawdę nam się podoba. Dzięki pełnej personalizacji garnitur szyty na miarę na pewno będzie jedną z nich.

Garnitur szyty na miarę to wysoka jakość

Wełna czesankowa, kaszmirowa, bawełna, jedwab – to Ty wybierasz jakich materiałów używasz. Oczywiście krawiec zawsze posłuży Ci swoją fachową wiedzą i radą, ale to Ty podejmiesz ostateczną decyzję. Dzięki temu Twój garnitur jest jeszcze lepiej do Ciebie dopasowany. W zależności od lokalizacji, klimatu czy pory roku możesz wybrać lżejsze i bardziej oddychające tkaniny lub coś, co zapewni Ci więcej ciepła. Możemy wziąć też pod uwagę to, czy jesteśmy zmarzluchami, czy zazwyczaj jest nam ciepło. To dodatkowo podniesie komfort użytkowania i uchroni nas przed oblewaniem się potem, lub dygotaniem z zimna, na ważnych wydarzeniach. Nie ma nic bardziej krępującego niż plamy pod pachami, kiedy chcemy bawić się na weselu czy imprezie firmowej.
Garnitury kupowane w sklepie są robione seryjnie. Praktycznie na każdym zawodowy krawiec znajdzie niedoróbkę – wystające nitki, słabo trzymające się guziki czy dziurkę w podszewce. Jednak w modelu robionym na miarę każdy element jest dopieszczony. Każdy szef jest wykonany ręcznie i sprawdzony. Dzięki temu mamy pewność, że przetrwa on znacznie dłużej niż wszystkie inne ubrania w naszej szafie.